Masz jakieś pytanie?

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań

FAQ

Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu, w którym po zalogowaniu się będziesz mógł przerabiać wszystkie lekcje. Każda lekcja dostępna jest w 3 wariantach: wideo, audio oraz pdf z miejscem na notatki.

Tak. Na platformie dostępny będzie cały program, natomiast jest to ponad 10h nagrań, także trzymam kciuki za jednorazowe podejście do kursu 😉

Oczywiście, że tak. W takim przypadku, proszę jednak o indywidualny kontakt mailowy.

Program online przede wszystkim ma służyć jego uczestnikom. Z tego powodu do każdej lekcji dodałem praktyczne ćwiczenie, dzięki któremu wiedzę będziesz mógł od razu przełożyć na praktykę i to stricte związaną z Twoim wybranym na warsztat produktem lub usługą.

Dostępy są przydzielane zaraz po zakupie, więc przerabianie programu możesz rozpocząć OD RAZU.

Tak. Dodatkowo przygotowałem wizualny plik pdf do pobrania z 12- elementową ścieżką. Kolejnym bonusem jest dostęp do aktywnej grupy na Facebooku, gdzie wzajemnie wymieniamy się pomysłami, wspieramy oraz feedbackujemy. Do wielu lekcji będzie również opracowana ściągawka w PDF ze złotymi zasadami dotyczącymi wdrożenia danego rozwiązania.

Całość materiału jest dostępna na platformie. Dodatkowe wartości systematycznie będą pojawiały się na grupie na Facebooku.

Oczywiście. Na ten program, tak samo, jak na wszystkie pozostałe moje produkty przysługuje 30 – dniowa gwarancja satysfakcji WBIZNES.

Oczywiście. W programie online przedstawiam ścieżkę zarówno dla jednoosobowych firm, jak i zatrudniających większą liczbę osób. Wszystkie proponowane działania przetestowałam w kilkudziesięciu firmach moich klientów.

Czas dostępu do programu online jest zależny od pakietu, na który się zdecydujesz. Możesz wybrać opcję roczną lub “lifetime” tzn. na tak długo, jak będzie istnieć platforma. Jeśli wybierzesz krótszy dostęp, a następnie stwierdzisz, że chcesz go przedłużyć, po prostu napisz do mnie w tej sprawie.

Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Możliwa jest płatność PayPal’em, Przelewy24 lub Stripe.

Plan marketingowy
w 12 krokach

Wszystko czego potrzebujesz, aby zaplanować skuteczny marketing (one thing to rule them all). Poznaj ofertę i wybierz swój pakiet:
wartość

1226 zł brutto

obecna cena

495 zł brutto

* Pierwsza płatność wynosi 170 zł brutto. Obejmuje ona jednorazowe wpisowe w wysokości 47 zł oraz miesięczną płatność 123 zł. Każda kolejna opłata subskrypcji wynosi 123 zł brutto.