Zbuduj swój roczny plan działania w 12 krokach

Pożegnaj marketingowy chaos

Program online, w którym krok po kroku ułożysz swój plan marketingowy, poznasz aktualnie najskuteczniejsze narzędzia oraz dowiesz się, jak skutecznie może działać Twoja firma w Internecie. Konkretne podejście, dostęp do zaangażowanej społeczności i informacja zwrotna bezpośrednio od autora powodują, że warto sięgnąć po ten program.

Co znajdziesz w środku?

6 tygodniowy proces, a nie tylko wskazówki
Arkusz 12 elementów rozwoju firmy przez sprzedaż
Narzędzia do wydruku i ćwiczenia do wykonania
Kilkanaście arkuszy PDF ze złotymi zasadami

Zero bullshit!

Narzędzia i ćwiczenia

dzięki którym od razu zaczniesz wdrażać nową wiedzę

Poznaj program

i dowiedz się, co dokładnie otrzymasz
Cały program to połączenie materiałów wideo z praktycznymi ćwiczeniami (od razu przećwiczysz omówione treści), plików MP3 (do przesłuchania nawet w samochodzie), kart pracy, planów, map myśli, checklist w PDF oraz dostępu do zamkniętej grupy strategów marketingowych na FB, gdzie odbywają się cykliczne mastermindy.
Specjalnie przemyślany program pozwoli w 6 tygodni zbudować sprawny dział “produkcji klientów i finalizacji transakcji”. Na dodatek, pracę nad swoją firmą wykonasz na intuicyjnej i prostej w obsłudze platformie VOD, na której będziesz zaznaczać ✔︎ wykonane lekcje.

Czy to program dla Ciebie?

Ten program nie jest dla osób, które:

To program dla osób, które:

Najbardziej skorzystasz jeśli:

Czy jest inna droga?

Pewnie, że tak!

Możesz dalej biegać z webinaru na webinar, z wpisu blogowego do kolejnego newslettera i zbierać okruszki wiedzy, które bardzo często zaprzeczają jedna drugiej.

Jaką masz alternatywę? Postanowiłem udostępnić Ci widzę, która sprawdziła się w kilkudziesięciu polskich biznesach. Wszystko zebrane w formie dynamicznych materiałów wideo, które są tak nasycone wiedzą, że ludzie przerabiają je kilka razy.

Przykładowa lekcja

Poznaj plan!

i zobacz, jak wiele marketingowych problemów już nigdy nie będzie Cię dotyczyło!

Wojciech Bizub

Marketer & CEO agencji WBIZNES.

Wykładowca programu MBA. Autor programów szkoleniowych online w zakresie copywritingu, planowania strategii marketingowej oraz social mediów.

Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny e-marketing. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek.

Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.

Chcesz ogarnąć chaos
i zaplanować marketing?

Jeżeli tak, to ten program online jest dla Ciebie. Wszystko jest już gotowe. Sprawdź autorską metodę 12-etapowej ścieżki rozwoju firmy poprzez sprzedaż i zacznij działać.

Jestem tak pewny tego produktu, że wprowadziłem WBIZNES-ową 30-dniową gwarancję satysfakcji. Albo program w 100% Cię zadowala, albo otrzymasz zwrot bez zadawania pytań.

Dlaczego ludzie tak chętnie wybierają ten program?

Tymoteusz Kowalczyk
Tymoteusz KowalczykGrupa Kowalczyk Sp. z o.o.
Czytaj więcej

Przed chwilą zakończyłem program online Plan Marketingowy w 12 krokach. Jaki efekt? - Opracowałem każdy moduł w Evernote, a dodatkowo wszystkie usprawnienia przygotowałem do wdrożenia w Asanie.

Jak oceniam program? Każdy materiał wideo to marketingowa perełka: wiedza, narzędzia (np. Envato Elements, które jest znacznym odciążeniem dla portfela i Bonjoro - takiego programu szukałem od lipca!) oraz mój creme de la creme, czyli ,,złote zasady’’ działania.

P.S. Wojtku, wspominałeś, że planujesz 2-dniowy kurs z Facebooka, oczywiście zapisuję się na listę chętnych 😉.

Krzysztof Neryng
Krzysztof NeryngStudio fotograficzne Wiadukt
Czytaj więcej

Program powinien mieć slogan "zacznij swój biznes od nowa". Wiedziałem, że nie wszystko u mnie firmie działa jak należy, ale nie byłem świadom tego, co trzeba naprawić.

Program Wojtka otworzył mi oczy na szereg istotnych dla mojego biznesu kwestii i tak naprawdę mimo, że kilka lat już działam, i wciąż będę wykonywał podobne usługi (choć bardziej nastawione na konkretnego klienta), to każdy z tych dwunastu kroków mam do wdrożenia.

Do tej pory, dwie wdrożone kwestie, są widoczne już na koncie. 🤩 Wciąż pozostaje kolejnych 10 do wdrożenia. 💪
Dziękuję i bardzo POLECAM ⭐⭐⭐⭐⭐

Milena Jastrzębska
Milena JastrzębskaOrlińscy Salony Optyczne
Czytaj więcej

Jestem w połowie programu i mogę powiedzieć, że to bardzo dobry program. Wszystko logicznie się ze sobą łączy, uzupełnia zgromadzona wcześniej wiedzę i jednocześnie czyni ją prostą do wdrożenia.

Najmocniejszą częścią programu jest Twoje wsparcie w grupie oraz mastermind, który był czymś czego się nie spodziewałam i podniósł wartość dwukrotnie. Duży plus za jakość techniczną programu, wygodną platformę, brak lania wody - konkretny przekaz.

Jeszcze raz dzięki za kurs i Twoje wsparcie! 🙂

Mikołaj Ulikowski
Mikołaj UlikowskiDigital Marketing
Czytaj więcej

Jako wierny słuchacz podcastów Wojtka postanowiłem w końcu pójść krok dalej... Zakupiłem program strategia 2.0 z myślą, by pożegnać raz na zawsze niechciany CHAOS.

Po dokładnym przerobieniu materiałów śmiało mogę stwierdzić, że był to najlepszy program online pod względem merytorycznym, jaki dotychczas ukończyłem - a było ich wiele... Stosując się do rad Wojtka nie tylko pożegnałem chaos, lecz także zrozumiałem całą układankę marketingową, która dla wielu jest wciąż jedną wielką zagadką.

Podsumowując, wykładowca zrobił świetną robotę, a Plan Marketingowy w 12 krokach jest wart minumum 10 razy więcej 🙂
P.S. Czekam na kolejne szkolenia.

Tomasz Horecki
Tomasz HoreckiWEimpact.Ai
Czytaj więcej

Dzięki merytorycznej treści dot. content inventory uporządkowaliśmy podejście do tworzenia stron www. Na tej podstawie powstał serwis NapisyDoWideo.PL.

Wartościowy jest także marketingowy mastermind z uczestnikami kursu, gdzie nie tylko się motywujemy, ale także weryfikujemy swoje pomysły i wzajemnie inspirujemy.

Łukasz Litwin
Łukasz LitwinExpand Online
Czytaj więcej

Plan marketingowy w 12 krokach dał mi instrukcje - step by step - w jaki sposób działać, aby skutecznie realizować cele.

Choć nie wszystko zostało przeze mnie wdrożone, to z pewnością była to dobra i rentowna decyzja. ROAS na poziomie 1000%. A najlepsze jest to, że mam nieograniczony dostęp i w każdej chwili mogę się cofnąć po wartościowe materiały z wybranego modułu. 🙂

Dobra robota Wojtku! Jestem przekonany, że jak dołączę do wyzwania pierwszego webinaru, to będzie grubo! Jak na razie ostrzę swoją siekierę (nowa www, strategia komunikacji) i poprawiam procesy, by ogarnąć tych klientów, których mam na najwyższym poziomie.

Michał Łaszkiewicz
Michał ŁaszkiewiczE-KALITERI LTD
Czytaj więcej

Polecam współpracę z Wojtkiem i jego kursy.

Znajdziesz tu wiedzę i doświadczenie przekute na konkretne porady i schematy. Dowiesz się, co jest niezbędne i dlaczego tak, aby Twój biznes szedł w dobrym kierunku. Jeśli wszystko to wdrożysz, to w krótkim czasie zobaczysz pierwsze efekty. 🙂

Łukasz Sitko
Łukasz SitkoNeuronikos
Czytaj więcej

Powiem Ci szczerze, że mam tyle kursów i tego wszystkiego, że wytapetowałbym pokój, ale nie o to w tym chodzi. Tak naprawdę po 10 latach Twój kurs był dla mnie "perełką". Taką, która jest wręcz kompendium tego wszystkiego, co wcześniej gdzieś już się nauczyłem.

Dziękuję Ci z całego serca, że mnie zmotywowałeś do tego, aby to poukładać. Teraz mam mapę - do tego, aby to udoskonalać, szlifować- niczym diament. Wiem ile jest pracy, ale teraz wiem, że będzie łatwiej.

Poprzedni
Następny

Plan marketingowy
w 12 krokach

Wszystko czego potrzebujesz, aby zaplanować skuteczny marketing (one know-how to rule them all).

3 opcje płatności do wyboru

📌

Automatyczna płatność naliczana co miesiąc, za miesięczny dostęp do kursu. Korzystasz tak długo jak chcesz. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Jednorazowa płatność za roczny dostęp do kursu.

Jednorazowa płatność za dożywotni dostęp do kursu.

wartość

1226 zł brutto

obecna cena

995 zł brutto

* Pierwsza płatność wynosi 170 zł brutto. Obejmuje ona jednorazowe wpisowe w wysokości 47 zł oraz miesięczną płatność 123 zł. Każda kolejna opłata miesięczna wynosi 123 zł brutto (F-VAT) i jest automatycznie ściągana z podpiętej karty.  Można zrezygnować w dowolnym momencie, ale przy wznowieniu należy ponownie opłacić wpisowe.

Masz pytanie?

Przejdź do sekcji FAQ lub zadaj je na kontakt@wojciechbizub.pl