Social Ammo KIT

366+ schematów postów na 366 dni roku

Rozumiem, że systematyczne pisanie postów na FB może wydawać się męczące, ponieważ nikt nie jest w stanie wymyślać non stop nowych pomysłów.
Pomogę Ci tworzyć wartościowe treści na FB, które będą uczyły, bawiły i co najważniejsze zwiększały sprzedaż w Twoim biznesie.

Wystrzelałeś się z pomysłów na posty? Łap amunicję i walcz dalej!

366+ schematów na 366 dni

działaj systematycznie

inspiracje: kopiuj - wklej

dostęp do narzędzia na 366 dni

 

Wartość: 732 PLN netto

Czym jest

Social Ammo Kit?

Social Ammo Kit to narzędzie dzięki któremu systematyczne tworzenie postów na Facebooku jeszcze nigdy nie było tak proste! Można powiedzieć, że to prywatny sufler, gdy zabraknie pomysłów.

Logując się do platformy otrzymujesz dostęp do 366+ szablonów postów z uniwersalnymi treściami oraz rekomendacjami dotyczącymi załączonej grafiki, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do swojego biznesu.

Social Ammo Kit to masa inspiracji, gotowe schematy treści podzielone na odpowiednie kategorie w cenie mniejszej niż 1 zł za 1 post. Przyznaj, że ta propozycja wydaje się być bardziej niż fair 😉

Dlaczego warto?

Otrzymasz 366+ szablonów, dzięki którym będziesz zwiększać swoje zasięgi, budować relacje maksymalizować ilość zapytań na Twoje produkty i usługi.

Dostaniesz gotową bazę uniwersalnych treści, które w kilka minut przekształcisz pod swój biznes.

Poznasz prawidłowy schemat budowania postów na FB, dzięki którym żaden klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich treści.

Jak to wygląda od środka?

To narzędzie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas pozostając aktywnymi w social mediach.

Tak szczerze. Sam przed sobą odpowiedz sobie na pytanie, jak często siadasz do pisania postów i wkurzasz się, bo po raz kolejny nie wiesz, co byłoby wartościowe, inspirujące i angażujące Twoich klientów?

Wiadomo. Każdy w swoim biznesie stara się być konsekwentny, jednak wszyscy mamy ograniczone zasoby czasowe. W tej sytuacji może okazać się, że decyzja o zakupie Social Ammo Kit będzie najlepszą w tym miesiącu i rozwiąże raz na zawsze problem z systematycznością działań na firmowym Facebooku. No chyba, że kilkadziesiąt groszy za 1 post to zbyt wygórowana cena za efektywne i skuteczne treści? 🙂

Co konkretnie zyskasz dzięki Social Ammo Kit?

Schemat pisania postów, czyli z jakich elementów powinien składać się każdy post, aby zwiększał zaangażowanie potencjalnych klientów.

366+ inspirujących pomysłów na to, co warto publikować w mediach społecznościowych

Gotowe treści, które po drobnej modyfikacji wrzucisz na swój firmowy profil na Facebooku

Ile taka wiedza byłaby dla Ciebie warta?

Jasno określone cele, podział na kategorie:

Edukacja

Inspiracja

Budowanie relacji z klientami

Zwiększanie zasięgów

Generowanie leadów

Posty sprzedażowe

Czy jest inna droga?

Oczywiście! Możesz nadal samodzielnie wymyślać posty, czytać kolejne książki i blogi, jeździć na szkolenia, ale odpowiedz sobie na pytanie, czy:

masz na to wszystko czas?

nie masz wrażenia, że wszyscy ciągle piszą o tym samym?

zamiast wciąż uczyć się nowych rzeczy, trzeba w końcu zacząć działać?

Co mówią uczestnicy?

Nadzór merytoryczny

Wojciech Bizub

Marketer & CEO agencji WBIZNES.

Wykładowca programu MBA. Autor książki Odczaruj Marketing Internetowy oraz programów szkoleniowych online w zakresie copywritingu, planowania strategii marketingowej, a także social mediów.

Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny e-marketing. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek.

Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.

FAQ

Obecna cena produktu to 732 PLN netto.

Po dokonaniu płatności otrzymasz na maila swój login oraz hasło. 

Całoroczny dostęp do platformy, na której znajdziesz 400+ przykładowych schematów postów, rekomendacje do grafiki.

Dostęp do platformy będzie trwał cały rok, tj. 366 dni.
Po zalogowaniu się możesz skopiować schemat postu dnia lub wybrać interesującą Cię kategorię.
Nie. Na każdy dzień roku zaplanowana jest inna treść. Jedyną opcją natknięcia się na tą samą propozycję jest wybór po kategorii.

Posty napisane są w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu dostosować treść pod swoją branżę.

Nie da się pobrać wszystkich propozycji naraz. Dla wytrwałych – pozostaje opcja kopiowania każdego dnia osobno.
Wystarczy, że wrócisz do danego dnia. Posty nie przepadają. Zostają z Tobą przez cały rok.
Logowanie i skorzystanie z postów zajmie Ci około 5 minut.
Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Możliwa jest płatność PayPal’em lub Pay’U.
Tak, obowiązuje WBIZNESowa gwarancja satysfakcji przez 30 dni.

Chcesz systematycznie publikować angażujące treści na Facebooku?

Jeżeli tak, to narzędzie Social Ammo Kit jest dla Ciebie. Wszystko jest już gotowe. Sprawdź skuteczne schematy pisania postów.

Jestem tak pewny tego produktu, że wprowadziłem WBIZNESową 30-dniową gwarancję satysfakcji. Albo kurs w 100% Cię zadowala, albo otrzymasz zwrot bez zadawania pytań.

Wystrzelałeś się z pomysłów na posty? Łap amunicję i walcz dalej!

Dostęp do postów

366+ schematów na 366 dni

Działaj systematycznie

Inspiracje: kopiuj - wklej

dostępu do narzędzia na 366 dni

Wartość: 732 PLN netto


(900 zł brutto FV 23%)

Masz pytanie? Chcesz zamówić przez telefon?
A może potrzebujesz kilku licencji?

Czas trwania promocji:
dni
godz.
min.
sek.
Copyright WBIZNES © 2016 - 2024 | Regulamin sklepu | Polityka prywatności | Polityka cookies

Jeśli chcesz jako pierwszy otrzymać informację o ponownym otwarciu, zostaw swoje dane.

th-20317521538-512x876-1.png
Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]
Zapisująć się na szkolenie online wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Wojciech Bizub skuteczny e-marketing z siedzibą w Cieszynie, ul. Odległa 76 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Robert Czapski

twórca aplikacji KIS List

Dzięki aplikacji Roberta tworzenie listy zakupowej, kosztorysu albo oferty nigdy nie było tak proste! Dodawaj swoje listy produktów i propozycje dla klienta błyskawicznie nie wchodząc nawet do aplikacji. Robert dobrze rozumie potęgę mediów społecznościowych, więc jeśli jesteś programistą, twórcą programu albo kursu — na pewno skorzystasz z jego propozycji funkcjonowania na Facebooku, Instagramie albo TikToku. Twoje rozwiązania zasługują na dobrą reprezentację w social mediach!

Damian Myśliwy

szkoła tańca Dance Control

Damian na co dzień sprawia, że kolejni uczestnicy jego kursów mają kroki taneczne pod kontrolą. Wie, jak to zrobić, że osoby, które do tej pory podrygiwały w stylu “niedźwiedzia na rozżarzonych węglach” dobrze wykorzystują uniwersalne ruchy taneczne na weselach, imprezach i potańcówkach. Nie obce są mu też ruchy szkół tanecznych w mediach społecznościowych. W książce pokazuje “figury”, jakie dobrze wykonywać, aby angażować swoją roztańczoną publikę.

Patryk Czerniejewski

Aktor i autor platformy edukacyjnej "Chcę zostać"

Z powodzeniem łączy świat artystyczny i biznesowy. Obecnie rewolucjonizuje myślenie o branży edukacyjnej online. Prezentuję w jaki sposób nietuzinkowo poprowadzić media artystów i muzyków.

Monika Mroczka

Kosmetolog i właściciel marki modowej Rarity.pl

Jej największym sukcesem jest stworzenie linii produktów dla profesjonalnych stylistek rzęs i brwii oraz odnoszące sukcesy kursantki. Daje przykład, że pięknie profile są kluczowe w branży beauty.

Michał Blak

Twórca eDrone i doświadczony menadżer

Pomaga sklepom internetowym wykorzystywać ich pełny potencjał, dzięki poznawaniu i angażowaniu ich klientów. Prezentuje sposoby na nietuzinkowe sociale dla branży e-commerce.

Piotr Adaszkiewicz

Mistrz i edukator najlepszych fryzjerów

Tworzy fryzjerskie kursy online, prowadzi 2 salony fryzur CutCut w Poznaniu. Udowadnia, że komunikowanie się z klientem za pomocą social media to dla fryzjera olbrzymia szansa.

Artur Mydlarz

Specjalista zarządzania jakością, menadżer i trener

Tworzy skuteczne szkolenia, a przez 10 lat zarządzał jakością w międzynarodowym łańcuchu dostaw. Pokazuje, że profile branży produkcyjnej (fabryk, albo montażowni) wcale nie muszą być nudne.

Wojciech Wawrzak

Radca prawny i założyciel kancelarii praKreacja.legal

Na codzień zajmuje się obsługą prawną branży kreatywnej i internetowej, a także tworzy eksperckiego bloga. Doskonale wie, jak powinny wyglądać media prawnika.

Michał Kosel

Twórca placówek sportowych i fundacji Zarabiaj na Pasji

Pasjonat sportu, praktyk biznesu i znawca prawa. Obecnie prowadzi kancelarię IBRIS, w której pomaga innym pasjonatom wydobyć się z kłopotów albo w nie nie popaść. Prezentuje wątki, dzięki którym profile trenera personalnego będą nieustannie w dobrej formie, czyli tętniły życiem i nie dostaną zadyszki.

Mateusz Baszczyński

YouTuber i twórca internetowy

W Social Mediach działa pod pseudonimem vNARF. Tworzy rozrywkowy content na TikToku, Instagramie i przede wszystkim YouTubie, który subskrybuje ponad 1 mln osób. Udowadnia, że marka osobista w socialach to konkretne kierunki, których warto się trzymać, aby ludzie reagowali.

Krzysztof Balcerzak

Weterynarz i właściciel kliniki

Pasjonat weterynarii, który swój zawód traktuje jako misję. Specjalista w zakresie fachowej opieki nad zwierzętami hodowlanymi. Tworzy swoją markę personalną i uczy zyskownego prowadzenia gabinetów. Wg niego kontakt social mediowy z właścicielami jest równie ważny, co ze zwierzętami.

Michał Kowalczyk

Mistrz EXCELA i autor kursów

Jak mówią jego kursanci: jest jedynym trenerem, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomaga ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel. Jednocześnie pokazuje, że profil pracownika w social media może wychodzić poza szablon.

Anna Beczek & Wojciech Łojan

Eksperci branży ubezpieczeniowej

Są współwłaścicielami firmy Diameo i marki edukacyjnej TRINS dedykowanej rozwojowi sprzedaży ubezpieczeń życia i zdrowia oraz prawdziwymi  ekspertami w tej dziedzinie. Wspólnie prezentują, jak bezpiecznie podejść do prowadzenia social mediów w ubezpieczeniach.

Anna Faltus

Ekspert od fotowoltaiki

Konsultuje i wdraża projekty w branży odnawialnych źródeł energii. Pomaga także szkolić fachowców od instalacji solarnych i wdrażać ich na rynek. Z Anną temat prowadzenia profili w branży fotowoltaicznej jest jasny jak słońce, energetyczny, a przy tym nie traci na merytoryce i fachowości.

Patrycja Szkarłat

Branża turystyczna

To bizneswoman, która sprawnie organizuje niezapomniane wyjazdy w najpiękniejsze zakątki świata. Dzięki jej wiedzy i propozycjom social media dotyczące branży hotelarskiej, organizacji wycieczek i turystyki staną się nie mniej urokliwe, niż miejsca, w których wyjeżdżają klienci. Słowem profile, po obejrzeniu których chce się pakować w drogę!

Igor Podgórski

Branża filmowa

Uczy robić lepsze filmy. Filmowiec, szkoleniowiec i prelegent. Prowadzi kursy online, konsultacje, szkolenia i warsztaty z filmowania aparatem oraz realizowania transmisji live w Internecie. Wyświetla, w jaki sposób z Hollywoodzkim polotem prowadzić profile filmowców i operatorów.

Olga i Michał Wilczyńscy

Autorzy kursów językowych i liderzy edukacji

Na co dzień pomagają właścicielom firm edukacyjnych skalować ich biznesy. Obecnie są jednymi z czołowych specjalistów w Polsce w dziedzinie budowania i zarządzania markami edukacyjnymi. Według nich sociale trzeba prowadzić językiem społeczności, do której chcemy dotrzeć.

Wojciech Dobrowolski

Branża hotelarska i gastronomiczna

Dyrektor obiektu w Jasionce koło Rzeszowa – przylotniskowego hotelu Holiday Inn Express.

Dominika Soja-Blat

Branża ślubna

Twórczyni poradnika ślubnego Mówię o ślubie. Bez płatnej reklamy osiągnęła prawie 200 tysięcy obserwujących na TikToku tworząc spójny i wartościowy kontent ślubny. Prężnie działa również na Instagramie, Facebooku oraz Youtube. Udowadnia, że temat mediów społecznościowych i ślubów da się pożenić!

Kamil Kuczewski

Twórca projektu DentalWay

Trener i doradca, specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji z pacjentem oraz budowania modeli biznesowych w gabinecie stomatologicznym.

Wojciech Bizub

CEO @ WBIZNES. Wykładowca akademicki. Prelegent największych konferencji biznesowych

Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek.

Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.