Zamów z bezpłatną dostawą przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Masz jakieś pytanie?

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań

Poznaj pytania i odpowiedzi

Nie! Książki nie można znaleźć w księgarniach lub salonach sprzedaży. Dostępna jest tylko na TEJ STRONIE. Dokładnie tu, gdzie jesteś! 🙂

Taniej to już było i nie planuję obniżek ceny. Od czasu do czasu może pojawić się krótka akcja z bezpłatną dostawą.

Wyślemy w dowolne miejsce na świecie i nie tylko, ale trzeba się liczyć z wyższą ceną wysyłki.

Fakturę otrzymasz na podany podczas zamówienia adres e-mail zaraz po zatwierdzeniu zamówienia przez firmę wysyłkową.

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Możliwa jest płatność PayPal’em, Pay’U lub Stripe.

Tak, choć nasze produkty bardzo rzadko do nas wracają. Jednak zależy nam na tym, aby nasi czytelnicy byli w pełni zadowoleni ze swoich zakupów.

Gdy całość przebiegnie poprawnie, otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem. Wtedy Ty odpoczywasz, a my bierzemy się za pakowanie i wysyłkę Twojej paczki. O etapie wysyłki będziemy Cię informować na bieżąco.
Zdarza się, że nasze wiadomości trafiają do folderu: “Inne” lub SPAM-u, ale nie ma problmu – wystarczy, że do nas napiszesz. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu tej zagadki! 🙂

Paczki wysyłam w maksymalnie dwa dni od zamówienia. Reszta zależy od firmy kurierskiej, ale doświadczenie pokazuje, że można się spodziewać dostawy nawet na drugi dzień.

Oczywiście i to w 3 formatach: mobi, epub oraz pdf. 

Jestem maniakiem książek, dlatego też starannie podszedłem do wyboru odpowiedniego fontu w “Odczaruj marketing internetowy”. Finalnie wybór padł na Literatę, która została zaprojektowana przez TypeTogether – niezależną odlewnię czcionek, która dąży do doskonałości w projektowaniu z naciskiem na wykorzystanie redakcyjne. Literata została okrzyknięta czcionką, która pozwala szybciej i efektywniej czytać. Nie ma się co dziwić, że jest także wykorzystywana w Google Books. 

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? – Napisz do nas na: kontakt@wojciechbizub.pl

Książka

w wersji papierowej*

67 zł brutto

Pakiet

Audiobook + Książka + E-book + Kurs: Plan Marketingowy w 12 krokach*

656 zł brutto

562 zł brutto

E-book

mobi, epub, pdf

47 zł brutto